Poslední komentáře

Hodnocení klinik

Sanatorium RepromedaSanatorium Repromeda100%
Sanatorium RepromedaSanatorium Repromeda100%
UNICA, spol. s r.o.UNICA, spol. s r.o.100%
Arleta IVFArleta IVF100%
StellartStellart100%

Partneři

Nutribullet
dieta Ketofit
Očekáváte nový přírůstek do rodiny? Připravte pro něj krásný pokojíček! Skvěle vám k tomu poslouží barevné tapety do dětského pokoje ze zdravotně nezávadných materiálů.

Centrum asistované reprodukce poskytuje diskrétní a bezpečné darování spermií k umělému oplodnění.
Mladý ječmen špičkové kvality za bezkonkurenční cenu
IVF KV

Facebook

Ústav estetické medicíny

UEM s pobočkami v Praze a Karlových Varech patří mezi přední pracoviště plastické a estetické chirurgie v České republice.  Nabízené služby zahrnují širokou škálu estetických operací a procedur. Zákroky plastické chirurgie nabízejí řešení pacientům, kteří mají vrozený vzhledový hendikep nebo touží po vylepšení či omlazení vizáže. Klinika pomáhá i osobám, které cítí potřebu změnit pohlaví a vzhledově podpořit nebo potlačit ženské či mužské rysy.

Mezi nejčastěji prováděné zákroky z oblasti plastické chirurgie patří modelace postavy pomocí liposukce, plastické operace v oblasti prsou, plastika břicha, labioplastika. U estetických korekcí obličeje se nejčastěji provádějí úpravy očních víček, plastiky uší, nosu, rtů a celkový facelifting.

Klinika poskytuje rovněž služby estetické dermatologie a laserové terapie.  Pacientky tak mohou podstoupit různé procedury zaměřené na vypnutí , omlazení a celkové zlepšení vzhledu kůže. Jedná se například o aplikaci výplňových materiálů a botoxu do problematických partií obličeje, neinvazivní lifting obličeje pomocí mezonití, Ulthera lifting ultrazvukem, ošetření různými typy laserových přístrojů.  UEM pomáhá i klientům, které obtěžuje nadměrné pocení v oblasti podpaží, dlaní a plosek nohou. Pocení lze omezit injekční aplikací botulotoxinu.

Web: www.uem.czInformace

Kontakty

Hlavní partneři

Magazín o zdraví Zdraví a Sport.cz
Řešení na problémy s klouby oKloubech.cz