Zdroj: http://oreprodukci.cz/clanky/3-tipy-jak-otehotnet  •  Vydáno: 8.05.2015  •  Autor: ondra

3 tipy jak snadněji otěhotnět

3 tipy jak snadněji otěhotnětCítíte, že Vám začaly tikat biologické hodiny? Poradíme Vám základní tipy jak rychleji otěhotnět.

Stres

Za největšího zabijáka je považován stres. Může být a bývá často hlavní příčinou, proč se ženě nedaří otěhotnět. Při nadměrném stresu může dojít k přímému ovlivnění ovulace i menstruace. Dejte se s partnerem do pohody. Vyhněte se stresu. Doporučuje se odjet například na dovolenou.Jak snadněji otěhotnět

Alternativní medicína

Vyzkoušejte alternativní medicínu. Homeopatika Vám pomohou s pročistěním organismu. Čínská medicína je zase výborná ve využití vhodných bylinek, akupunktury... Osobně mám zkušenost, kdy kamarád měl problémy s hybností spermií. Po užití specifických bylinek jeho partnerka otěhotněla.

Životní styl

Není Váš životní styl ideální? Kouříte, pijete alkohol, ponocujete a trpíte nadváhou? Změňte své zlozvyky od základu. Uděláte dobře nejen sobě, ale i pro své budoucí dítě. Základem je zdravý jídelníček, který by měl obsahovat pestrou stravu. Vyhněte se kouření a nadměrnému pití alkoholu. Dopřejte si dostatek spánku. Dostaňte svou váhu pod kontrolu.