Poslední komentáře

Hodnocení klinik

Sanatorium RepromedaSanatorium Repromeda100%
Sanatorium RepromedaSanatorium Repromeda100%
UNICA, spol. s r.o.UNICA, spol. s r.o.100%
Arleta IVFArleta IVF100%
StellartStellart100%

Partneři

Nutribullet
dieta Ketofit
Očekáváte nový přírůstek do rodiny? Připravte pro něj krásný pokojíček! Skvěle vám k tomu poslouží barevné tapety do dětského pokoje ze zdravotně nezávadných materiálů.

Centrum asistované reprodukce poskytuje diskrétní a bezpečné darování spermií k umělému oplodnění.
Mladý ječmen špičkové kvality za bezkonkurenční cenu
IVF KV

Facebook

Perfect Clinic

Nedávno založená soukromá klinika plastické chirurgie Perfect Clinic poskytuje nadstandardní péči v oblasti plastické a estetické chirurgie, moderních postupů léčby varixů a některých ORL zákroků (operace nosní přepážky, odstranění chrápání).  Perfect Clinic staví na odbornosti a zkušenostech teamu lékařů, které vede MUDr. Roman Kufa. Důraz je kladen na zajištění maximální péče o pacienta. Po operaci jsou pacienti umisťování na speciální pokoj, kde je zajištěn nepřetržitý dohled ošetřujícího personálu a přístrojový monitoring základních životních funkcí.

Klinika zajišťuje prakticky všechny zákroky plastické chirurgie – facelift, plastiky víček, nosu, uší, rtů,  liposukční techniky (tumescentní vibrační i s využitím laserového přístroje SlimLipo), zvětšení prsou (silikonovými implantáty nebo vlastním tukem), zmenšení, modelace poprsí, rekonstrukce prsu po onkologickém onemocnění, korekce gynekomastie, abdominoplastika, labioplastika.  Na klinice lze podstoupit i operace defektů ruky, léčbu syndromu karpálního tunelu a Dupuytrenovy kontraktury.

Klinika se snaží poskytovat klientům maximum informací. Na webu Perfect Clinic funguje online poradna, na dotazy odpovídá přímo plastický chirurg. Návštěvníci webu Perfect Clinic si mohou kromě množství   fotografíí  „před a po“ prohlédnout i videa plastických operací a názorně se seznámit s průběhem zákroku. Řadu zajímavých informací naleznete i na facebookovém profilu kliniky.

Web: www.perfectclinic.czInformace

Kontakty

Hlavní partneři

Magazín o zdraví Zdraví a Sport.cz
Řešení na problémy s klouby oKloubech.cz