Poslední komentáře

Hodnocení klinik

Sanatorium RepromedaSanatorium Repromeda100%
Sanatorium RepromedaSanatorium Repromeda100%
UNICA, spol. s r.o.UNICA, spol. s r.o.100%
Arleta IVFArleta IVF100%
StellartStellart100%

Partneři

Nutribullet
dieta Ketofit
Očekáváte nový přírůstek do rodiny? Připravte pro něj krásný pokojíček! Skvěle vám k tomu poslouží barevné tapety do dětského pokoje ze zdravotně nezávadných materiálů.

Centrum asistované reprodukce poskytuje diskrétní a bezpečné darování spermií k umělému oplodnění.
Mladý ječmen špičkové kvality za bezkonkurenční cenu
IVF KV

Facebook

Neovize

Oční klinika NeoVize se zaměřuje na prevenci, diagnostiku a léčbu očních vad a onemocnění. S téměř 6 tisíci očních operací za rok patří k největším mikrochirurgickým očním centrům u nás.  Provádí nitrooční chirurgické zákroky i oční operace s využitím laseru.

 Moderní přístrojová technika umožňuje provádět laserové operace očí na vysoké úrovni.  Podle povahy oční vady i finančních možností si pacient může vybrat z různých typů laserových zákroků – buď standardní, přesné a ověřené laserové operace typu Lasek a Lasik nebo NeoSmile (Relex Smile), který spojuje přednost obou zákroků, a je tedy v současné době nejpřesnější metodou. Pomocí laserových zákroků lze korigovat celou řadu dioptrických vad, například krátkozrakost, dalekozrakost a astigmatismus.

Pro pacienty, kteří mají velký počet dioptrií nebo tenkou rohovku, nejsou často laserové operace vhodné řešení. V těchto případech se vada upravuje implantací nitrooční umělé čočky. Fakická čočka se umisťuje před čočku lidskou. Zůstává v oku po celý život. Pacient se tak obejde bez brýlí.  U starších pacientů, kdy je třeba řešit více očních vad, je řešením tzv. refrakční výměna čočky.  Původní lidská čočka je odstraněna a nahrazena čočkou umělou, která převezme její funkci.  Kvalita vidění se pak výrazně zlepší.

Kromě korekce krátkozrakosti, dalekozrakosti a astigmatismu, klinika pomáhá pacientům trpícím keratokonem, šedým zákalem (kataraktou), zeleným zákalem (glaukomem), onemocněními sítnice a sklivce a dalšími vadami zraku.

Web: www.neovize.czInformace

Kontakty

Hlavní partneři

Magazín o zdraví Zdraví a Sport.cz
Řešení na problémy s klouby oKloubech.cz