Poslední komentáře

Hodnocení klinik

Sanatorium RepromedaSanatorium Repromeda100%
Sanatorium RepromedaSanatorium Repromeda100%
UNICA, spol. s r.o.UNICA, spol. s r.o.100%
Arleta IVFArleta IVF100%
StellartStellart100%

Partneři

Nutribullet
dieta Ketofit
Očekáváte nový přírůstek do rodiny? Připravte pro něj krásný pokojíček! Skvěle vám k tomu poslouží barevné tapety do dětského pokoje ze zdravotně nezávadných materiálů.

Centrum asistované reprodukce poskytuje diskrétní a bezpečné darování spermií k umělému oplodnění.
Mladý ječmen špičkové kvality za bezkonkurenční cenu
IVF KV

Facebook

Duovize

Oční klinika DuoVize patří mezi špičková pracoviště oční mikrochirurgie u nás. Poskytuje komplexní oftalmologickou péči od preventivních vyšetření po nejmodernější laserové a nitrooční chirurgické zákroky.  Oční operace výrazně zlepšují kvalitu vidění, většina pacientů po zákroku může zcela odložit brýle. Na zákrok NeoLasik HD, který volí většina pacientů při korekci dioptrických vad, dává klinika doživotní záruku.

Pracoviště disponuje velice kvalitní přístrojovou technikou, jak pro diagnostiku očních vad, tak pro provádění očních operací. Pacienti tak mohou v Duovizi podstoupit operaci šedého zákalu (katarakty) laserem LenSx. Tato metoda poskytuje dosud nejbezpečnější a nejpřesnější způsob operace katarakty. Zákrok však není hrazen zdravotními pojišťovnami.

 Sofistikované řešení odstranění dioptrických vad představuje laserový zákrok NeoSmile 3D (v zahraničí označovaný Relex Smile), který je prováděn femtosekundovým laserem VisuMax. Metoda je neinvazivní, spojuje výhody standardních metod laserových korekcí dioptrií typu Lasik a Lasek.

Nové a elegantní řešení pro pacienty s vetchozrakostí (presbyopií) přináší mikroskopická čočka Raindrop. Implantuje se pouze do jednoho oka, nedominantního, kterým pacient zaostřuje zrak na blízko. Na rozdíl od metody Prelex nedochází k nahrazení lidské čočky za umělou, oční čočka pacienta zůstává zachována.

Web: www.duovize.czInformace

Kontakty

Hlavní partneři

Magazín o zdraví Zdraví a Sport.cz
Řešení na problémy s klouby oKloubech.cz