Poslední komentáře

Hodnocení klinik

Sanatorium RepromedaSanatorium Repromeda100%
Sanatorium RepromedaSanatorium Repromeda100%
UNICA, spol. s r.o.UNICA, spol. s r.o.100%
Arleta IVFArleta IVF100%
StellartStellart100%

Partneři

Nutribullet
dieta Ketofit
Očekáváte nový přírůstek do rodiny? Připravte pro něj krásný pokojíček! Skvěle vám k tomu poslouží barevné tapety do dětského pokoje ze zdravotně nezávadných materiálů.

Centrum asistované reprodukce poskytuje diskrétní a bezpečné darování spermií k umělému oplodnění.

Facebook

Zajímavosti o neplodnosti

Zajímavosti o neplodnostiZajímavé informace o problému s početím miminka.

Problém s početím je oficiálně uznáváno jako onemocnění. Statisticky je v 35% případů problém u ženy, 35% u můžu a ve 30% je to kombinovaný problém v páru. Celosvětově má problém s otěhotněním přes 15% párů.

U žen jsou nejčastěji problémy s uzavřenými vejcovody, hormonální poruchy... U mužů se nejčastěji řeší nízká kvalita spermatu, chromozomální poruchy spermií....

Nejčastěji za neplodnosti stojí problémy s reprodukčními ográny nebo s jejich zhoršenou funkcí. Specialisté nejčastěji doporučuji delší dovolenou, kde mohou partneři společně relaxovat.

Stres a negativní emoce patří mezi největší příčiny neplodnosti. Úspěšnost otěhotnění pomocí specialistů je kolem 50%.  Za pomocí IVF až 80%.

V případě, že se vám stejně nepodaří otěhotnět, tak vždy existuje řešení. Adopce dítěte se stává v těchto případech stále oblíbenější.

Zdravotní pojišťovny hradí všechny standardní zákroky umělého oplodnění. Nadstandardní služby si již musí pár zaplatit. Mezi nejčastější placené služby patří zamrazení embrya (cca 2.000 Kč za rok), výběr nejkvalitnějšího embrya (kolem 1.500 Kč).

V České republice existuje přes 30 specializovaných center na léčbu neplodnosti.

Vydáno: 21.11.2012 | 
Přečteno: 2442x | 
Autor: ondra
 | Hodnocení:

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.Informace

Kontakty

Hlavní partneři

Magazín o zdraví Zdraví a Sport.cz
Řešení na problémy s klouby oKloubech.cz