Poslední komentáře

Hodnocení klinik

Sanatorium RepromedaSanatorium Repromeda100%
Sanatorium RepromedaSanatorium Repromeda100%
UNICA, spol. s r.o.UNICA, spol. s r.o.100%
Arleta IVFArleta IVF100%
StellartStellart100%

Partneři

Nutribullet
dieta Ketofit
Očekáváte nový přírůstek do rodiny? Připravte pro něj krásný pokojíček! Skvěle vám k tomu poslouží barevné tapety do dětského pokoje ze zdravotně nezávadných materiálů.

Centrum asistované reprodukce IVF Praha poskytuje diskrétně darování spermatu k umělému oplodnění.
IVF KV

Facebook

Problémy s erekcí již nejsou tabu

Problémy s erekcí již nejsou tabu

Problémy s erekcí. Léty opomíjené tabu. Něco, o čem ženy taktně mlčí a muži o tom nemluví. A když už tak se stydí. Mezi muži panuje domněnka, že pokud má problémy s erekcí, tak jednoduše není „dost chlap“.

Kdo dřív přijde…

Stejně jako u většiny jiných zdravotních problémů platí, že čím dříve jej začneme řešit, tím snáze lze vyléčit a tím méně neplechy ignorace tohoto problémů napáchá. Pokud se stydíte si o tomto problému promluvit s partnerkou, navštivte urologa, či sexuologa. Tito lékaři se s těmito potížemi setkávají dnes a denně a pomohou vám navrhnout řešení, které povede ke zlepšení vaší erekce.

Příčina

Návštěva odborníka má další výhodu, díky ní poznáte pravou příčinu vašich potíží a jak jistě víte, je lepší řešit příčinu než jen následek. Nekonečným zobáním modrých pilulek si můžete i uškodit. Někdy jsou potíže s erekcí psychologické, ale existuje i spousta fyziologických důvodů, proč vám „to“ nejde.

Jaké to jsou?

Diabetes,

Problémy s prostatou

Potíže s kardiovaskulárním systémem

Požívání některých léků

Vysoký krevní tlak

Neurologická onemocnění

Hyperlipidemie

Špatný životní styl

Psychiatrické problémy

Přemíra stresu

Nepropadejte panice

Většina potíží s erekcí se v dnešní době dá velmi snadno vyřešit, proto neházejte flintu do žita, neuzavírejte se do sebe a snažte se tuto potíž řešit. Erekce je velmi úzce provázána s mužovou psychikou, proto se snažte nežít pouze „pro erekci“, ale v průběhu léčby se věnujte koníčkům, sportu, snažte se uspokojit partnerku i jiným způsobem, a hlavně si spolu povídejte. S chápavou podporou partnerky překonáte všechny starosti a nejinak je to v případě potíží s erekcí.

Vydáno: 14.02.2020 | 
Přečteno: 907x | 
 | Hodnocení:

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.Informace

Kontakty

Hlavní partneři

Magazín o zdraví Zdraví a Sport.cz
Řešení na problémy s klouby oKloubech.cz