Poslední komentáře

Hodnocení klinik

Sanatorium RepromedaSanatorium Repromeda100%
Sanatorium RepromedaSanatorium Repromeda100%
UNICA, spol. s r.o.UNICA, spol. s r.o.100%
Arleta IVFArleta IVF100%
StellartStellart100%

Partneři

Nutribullet
dieta Ketofit
Očekáváte nový přírůstek do rodiny? Připravte pro něj krásný pokojíček! Skvěle vám k tomu poslouží barevné tapety do dětského pokoje ze zdravotně nezávadných materiálů.

Centrum asistované reprodukce IVF Praha poskytuje diskrétně darování spermatu k umělému oplodnění.
IVF KV

Facebook

Potkejte lásku svého života

Potkejte lásku svého životaTaké máte pocit, že jakmile odrostete pubertálnímu věku a nenavštěvujete střední či vysokou školu, je příležitostí k seznámení žalostně málo? Chodíme do práce, o víkendech trávíme čas relaxací či s rodinou (rodiči a sourozenci), na párty potkáváme osoby mnohem mladší nebo podivné existence a pokud se nám s někým podaří zapříst rozhovor a líbí se nám, záhy zjistíme, že je zadaný.

Jestliže je vám přes třicet a přemýšlíte, jak najít lásku, abyste založili novou, svoji rodinu, po které toužíte, zkuste pár následujících tipů.

Odpočívejte aktivně a oprašte své koníčky

Že jste v mládí rádi jezdili na kole, hráli tenis, nebo jste chodili běhat či do kynologického klubu se psem? Proč tam nechodíte i nyní? Přece po práci, anebo během víkendů jistě najdete alespoň hodinu, dvě volna, abyste mohli dělat, co vás bavilo. S velkou pravděpodobností se rychle chytnete, „naskočíte“ zpět do vlaku, který vám kdysi tolik vyhovoval.

Při koníčcích můžeme s velkou pravděpodobností potkat stejně smýšlející protějšek. A ruka může být záhy v rukávu.

Choďte na svatby a oslavy narozenin

Jste-li občas pozvaní na oslavu narozenin kamarádky či kamaráda, ani neuvažujte o tom, že byste nešli. Toto, stejně jako např. svatba, ale dokonce i smuteční hostina po pohřbu, jsou skvělé příležitosti, jak potkat někoho, koho jste dlouho či vůbec nikdy neviděli, a kdo se vám bude líbit.

Využijte známosti bratrů a sester

Pokud máte sourozence, určitě mají kamarády a kamarádky. Začněte s nimi trávit čas, choďte ven, pozvěte je domů, udělejte kamarádskou seznamovačku… sourozenci vás jistě pomohou seznámit a jestliže si rozumíte mezi sebou, je tady velká šance, že si budete rozumět i s některým z kamarádů či kamarádek.

Vyzkoušejte svět online seznamek

Určitě není důvod nezkusit najít lásku přes internet. Čím déle tady ta možnost je, tím více spokojených párů můžete potkat. Samozřejmě, i tady se objeví neúspěchy, jako je to všude, ale třeba vy budete tím šťastným člověkem, který bude za x let vzpomínat, jak jste si společně chvíli psali, pak se potkali a začali spolu chodit. Líbit by se vám mohla erotická seznamka, seznamka zaměřená na koníčky, nebo klasická seznamka, kde potkáte lidi mnoha povah, vzhledů, výšek, různých věků…

Nenechte se odradit. Buďte pozitivní a uvidíte, že se brzy seznámíte s někým, kdo pro vás bude vším. Žít bez lásky je smutné, změňte to co nejdříve.

Vydáno: 26.07.2019 | 
Přečteno: 1077x | 
 | Hodnocení:

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.Informace

Kontakty

Hlavní partneři

Magazín o zdraví Zdraví a Sport.cz
Řešení na problémy s klouby oKloubech.cz