Poslední komentáře

Hodnocení klinik

Sanatorium RepromedaSanatorium Repromeda100%
Sanatorium RepromedaSanatorium Repromeda100%
UNICA, spol. s r.o.UNICA, spol. s r.o.100%
Arleta IVFArleta IVF100%
StellartStellart100%

Partneři

Nutribullet
dieta Ketofit
Očekáváte nový přírůstek do rodiny? Připravte pro něj krásný pokojíček! Skvěle vám k tomu poslouží barevné tapety do dětského pokoje ze zdravotně nezávadných materiálů.

Centrum asistované reprodukce poskytuje diskrétní a bezpečné darování spermií k umělému oplodnění.

Facebook

Partner si stěžuje na nedostatek sexu

Partner si stěžuje na nedostatek sexuStěžuje si Váš partner na nedostatek času? Tento článek by si měl přečíst každý partner, který trpí nedostatkem...

Určitě to znáte, uleháte se svým partnerem do postele a on na vás naléhá, že chce sex. Většina žen by mohla být ráda, že i po 2 dětech jejich muž srší touhou, bohužel je to naopak. Cítíte se po celodenní péči o děti utahaná a už vůbec nemáte silu na proměnu v sexuální dračici.

Než jste spolu měli dítě, bylo vše jinak. Milovali jste se pravidelně. Oběma se vám to líbilo, bylo to skvělé! Když jste otěhotněla, nastal zvrat. Přestali jste se milovat díky častým nevolnostem. Partner se začal, uspokojovat sám v koupelně. Po narození malého ještě chvíli trvalo, než se zahojily jizvy. Pak jste to zkusili. Nebylo to však jako dříve.

Partner chtěl a moc. Zkoušel to nátlaky, vydíráním... Ovšem vy jste po sexu netoužila. Snažila jste se mu vyjít vstříc, ale vydaná energie v noci Vám pak chyběla ve dne, kdy jste se starala o děti.

Bohužel velká většinu mužů nedovede pochopit, že partnerčina touha po nich nezmizla. Pouze nezbývá dostatek sil. Partnerka se musí dokázat postarat o děti, uvařit, naučit je... Obzvlášť náročné to je v případě, kdy babička s dědečkem už nežijí či žijí daleko. Pak je vše na ní.

Počátek krize

Dávejte si pozor toho momentu, kdy napětí mezi partnery vzroste na tolik, že muž spí v obýváku na gauči a žena spí s dětmi v ložnici. Domluvte se na rozumném kompromisu!

Vydáno: 8.10.2012 | 
Přečteno: 2137x | 
Autor: ondra
 | Hodnocení:

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.Informace

Kontakty

Hlavní partneři

Magazín o zdraví Zdraví a Sport.cz
Řešení na problémy s klouby oKloubech.cz