Poslední komentáře

Hodnocení klinik

Sanatorium RepromedaSanatorium Repromeda100%
Sanatorium RepromedaSanatorium Repromeda100%
UNICA, spol. s r.o.UNICA, spol. s r.o.100%
Arleta IVFArleta IVF100%
StellartStellart100%

Partneři

Nutribullet
dieta Ketofit
Očekáváte nový přírůstek do rodiny? Připravte pro něj krásný pokojíček! Skvěle vám k tomu poslouží barevné tapety do dětského pokoje ze zdravotně nezávadných materiálů.

Centrum asistované reprodukce poskytuje diskrétní a bezpečné darování spermií k umělému oplodnění.

Facebook

Nejvhodnější sexuální polohy vedoucí k početí

Nejvhodnější sexuální polohy vedoucí k početíChcete se dozvědět jaké polohy jsou pro početí nejvhodnější a kterých se naopak máte vyhnout?

Jste zastánci plánovaného rodičovství, s partnerem jste se konečně rozhodli přivést na svět vytouženého potomka a vaše biologické hodiny už bijí na poplach? Vše naplánovat a připravit zázemí pro dítě je jedna věc, ale co když početí už tak jednoduché není. V případě, že jste oba zdraví, ale přesto se kýžený výsledek nedostavuje, máme pro vás pár návodů na zvýšení šancí.

Početí můžete napomoci vhodnou polohou při milování, zejména při ejakulaci. Spermiím usnadníte cestu k děložnímu čípku a k vajíčku se dostane jejich vyšší počet. Celý trik tkví v co nehlubším proniknutí penisu a ve využití gravitace ve váš prospěch. Pro tyto účely jsou tedy vhodné polohy, kdy je muži umožněn co nejhlubší průnik a pochva je optimální nakloněna.

Vhodné sexuální polohy

Misionářská poloha – pro naši kulturu nejběžnější a nejvyužívanější. Žena leží na zádech a muž leží na ní, hlubší proniknutí penisu umocní vypodložený zadeček partnerky a její nohy opřené o ramena muže.

Ze zadu – další častá poloha. Partnerka klečí na čtyřech a muž proniká ze zadu. Pokud žena skloní hrudník až k podložce, sklon pochvy je ideální k přijmutí spermatu.

Poloha lžíce – nejpohodlnější poloha, vhodná i pro páry s fyzickým hendikepem. Oba partneři leží na boku, muž přistupuje k ženě ze zadu.

Dalšími polohami by mohly být jakékoli pozice kdy penis muže do vagíny proniká směrem dolů. Ale v některých případech, které popisuje slavná Kámasústra, by člověk měl mít gymnastickou průpravu.

Nevhodné sexuální polohy

Mezi nedoporučované polohy při styku vedoucím k oplodnění patří zejména ty, kdy je žena nahoře  a muž pod ní. Tak musí spermie vynaložit více úsilí k dosáhnutí cíle a jejich počet se snižuje. Naopak nespoléhejte na tyto polohy jako na antikoncepci.

Mějte na paměti, že otěhotnět můžete při jakémkoli pohlavním styku. Naše rady berte pouze jako doporučení ke zvýšení svých šancí ke kýženému početí svého potomka.

Vydáno: 8.10.2012 | 
Přečteno: 5605x | 
Autor: ondra
 | Hodnocení:

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.Informace

Kontakty

Hlavní partneři

Magazín o zdraví Zdraví a Sport.cz
Řešení na problémy s klouby oKloubech.cz