Poslední komentáře

Hodnocení klinik

Sanatorium RepromedaSanatorium Repromeda100%
Sanatorium RepromedaSanatorium Repromeda100%
UNICA, spol. s r.o.UNICA, spol. s r.o.100%
Arleta IVFArleta IVF100%
StellartStellart100%

Partneři

Nutribullet
dieta Ketofit
Očekáváte nový přírůstek do rodiny? Připravte pro něj krásný pokojíček! Skvěle vám k tomu poslouží barevné tapety do dětského pokoje ze zdravotně nezávadných materiálů.

Centrum asistované reprodukce IVF Praha poskytuje diskrétně darování spermatu k umělému oplodnění.
IVF KV

Facebook

Nákup léků přes internet – nový trend

Nákup léků přes internet – nový trend 	Abychom byli zdraví a hýčkali si své tělo i mysl, využíváme pomoc nejen volně prodejných léků, ale doplňků stravy, vitamínů, kosmetiky a dalších produktů. Ceny tohoto zboží se mnohdy pohybují v řádech stovek, někdy i tisíců korun, zvláště, pokud jde o doplňky stravy se speciálním zaměřením a mají-li být kvalitní – obsahovat dostatek účinné látky. Proto bychom se měli zajímat o to, kde nakupovat, abychom při nákupu ušetřili.

Online lékárna jako skvělý způsob nákupu léčiv i vitaminů

Online lékárny jsou nám k dispozici kdykoli v denní či noční hodině. Nabízí vše, co znáte z kamenných prodejen, avšak výhodněji. Lékárna eshop nabízí možnost vyzvednutí si nákupu v mnoha pobočkách, stačí si vybrat, které místo je vám nejblíže. Samozřejmě si ale léky můžete nechat přivézt domů, do práce, nebo kdekoli potřebujete. Nechybí totiž lékárna online doprava zdarma k vybranému zboží, nebo v případě, že celková cena za zboží překročí danou částku.

U léků si online přečtete příbalový leták, nejste tak ochuzeni o žádné informace, jak by někteří mohli obávat. Využít lze i rady lékárníka buď prostřednictvím chatu, nebo zasláním dotazu na emailovou adresu lékárny.

Ceny léků jsou výhodnější než v kamenných lékárnách. Úspora představuje v řádech desítek procent, běžné jsou ale i akční balíčky, levnější zboží ze dvou zdarma nebo dárek k nákupu kosmetického přípravku a další.

Už jste zaregistrovaní?

E-lékárna má svůj klub, do kterého se můžete registrovat. Získáte tak možnost sbírání bodů, které později vyměníte za peníze a slevníte si tak další nákup. Na email si můžete nechat zasílat letáky a akční nabídky, zajímat vás může i newsletter plný informací a rad ke zdraví malých i velkých klientů.

Díky registraci vám online lékárna mnohdy nabídne i zboží, které nakupujete častěji výhodně. Například dětskou kosmetiku, přípravky na správnou funkci kloubů, vitaminy pro posílení imunity, zdravotnické pomůcky jako jsou vložky při úniku moči, vitamíny pro zlepšení kondice očí atd.

Nechte si své zdraví hlídat samotnou lékárnou

Vychytávkou, kterou některé lékárny přináší svým zaregistrovaným zákazníkům, je praktické „sledování“ léků a doplňků stravy, jež zákazník nakupuje a užívá. Možná se vám to bude zdát příliš, ale lékárny jsou si vědomy zákonu o ochraně osobních údajů a nakládání s nimi a dodržují jej. Díky přehledu o tom, jaké léky na předpis užíváme mohou lékárníci pohlídat, zda je možné kombinovat nově předepsané léky s těmi, které už užíváme. Nejednou se totiž stane, že obvodnímu lékaři nesdělíme, jaké medikamenty máme předepsány od neurologa, gynekologa nebo psychologa, a tak neví, že léky, jež nám předepsal, se příliš nebo vůbec neslučují s léky, které nám právě předepsal. Děláme to nevědomky, nebo zapomínáme, i když bychom na to měli být velmi obezřetní. A právě lékárna v tomhle usnadňuje náš život a částečně kontroluje i hlídá naše zdraví.

Do lékárny s důvěrou

Mít vlastního lékárníka oceňují především starší lidé. Tuto příjemnou službu, i když nejde samozřejmě o úplně vlastního lékárníka, si již po mnoho let pochvalují osoby v cizích zemích.

Pověstná je tím např. Anglie nebo Francie. I u nás už se ale zvláště v menších městysech, městech, nebo čtvrtích osoby navštěvující pobočku lékárny často setkávají s tím, že je lékárník vítá s tím, že si pamatuje, co daný člověk nejčastěji potřebuje. A když je lékárník natolik zkušený, že zákazníka dovede ihned informovat o novinkách, který by jej mohli kvůli jeho potížím zajímat, důvěra se buduje velmi dobře.

Nemeškejte a zavítejte na stránky internetové lékárny. Ušetříte, budete moci vybírat z pestrého sortimentu ze soukromí domova a s dostatkem času na přemýšlení. Vyzvednout si léky či cokoli jiného budete moci v kamenné pobočce, nebo si nákup necháte přivézt domů. Nakupování léků nebylo nikdy pohodlnější.

Vydáno: 4.01.2018 | 
Přečteno: 1874x | 
 | Hodnocení:

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.Informace

Kontakty

Hlavní partneři

Magazín o zdraví Zdraví a Sport.cz
Řešení na problémy s klouby oKloubech.cz