Poslední komentáře

Hodnocení klinik

Sanatorium RepromedaSanatorium Repromeda100%
Sanatorium RepromedaSanatorium Repromeda100%
UNICA, spol. s r.o.UNICA, spol. s r.o.100%
Arleta IVFArleta IVF100%
StellartStellart100%

Partneři

Nutribullet
dieta Ketofit
Očekáváte nový přírůstek do rodiny? Připravte pro něj krásný pokojíček! Skvěle vám k tomu poslouží barevné tapety do dětského pokoje ze zdravotně nezávadných materiálů.

Centrum asistované reprodukce IVF Praha poskytuje diskrétně darování spermatu k umělému oplodnění.
IVF KV

Facebook

Kolik stojí asistovaná reprodukce?

Kolik stojí asistovaná reprodukce?Máte strach na kolik vás přijde asistovaná reprodukce? Informace o přibližných cenách se dozvíte v tomto článku.

Nedaří se Vám otěhotnět a jediné řešení je pro vás asistovaná reprodukce? Nevíte kolik jednotlivé fáze stojí a máte strach, zda na to budete mít?

Odpovědí, která Vás určitě potěší je, že podstatnou část zákroků hradí zdravotní pojišťovna. Je to pouze omezeno věkem ženy a to rozmezí od 18 let do 39 let. Pojišťovna hradí nejnutnější věci potřebné k početí dítěte. Jako je například: léky potřebné k stimulaci, základní úkony k oplození oocytů a tři cykly mimotělního oplození včetně transferu embryí.

Naopak klient si musí hradit zamrazení embryí (2.000 Kč na rok), preimplantační genetické vyšetření a speciální chirurgické zákroky (odběr spermií, prodloužená kultivace...)

V případě, že Vám cyklus hradí pojišťovna, tak doplatíte cca 5.000 až 17.000 Kč. V případě, že si hradíte komplet celý cyklus, tak počítejte s 50.000 až 60.000 Kč.

V Americe platí za tento zákrok v přepočtu až 500.000 Kč. Proto se můžete setkat na klinice i s cizinci. (Proto mají kliniky multijazyčné weby. Podstatnou část jejich klientely tvoří lidé z okolních zemí.)

Výše ceny se odvíjí na spoluúčasti zdravotní pojišťovny, metodě asistované reprodukce, počtu cyklů a v neposlední řadě na samotné klinice kde všechny zákroky podstupujete.  

Orientační ceník asistované reprodukce

Prodloužení kultivace - 6.000 Kč
IVF cyklus s minimální stimulací - 15.000 Kč
IVF cyklus kompletní s embryotransferem - 26.000 Kč
IVF cyklus kompletní včetně PGS - 85.000 Kč
ICSI (intracytoplasmatická injekce spermie) 3 až 6 oocytů - 6000 Kč
Spermie od dárce - 6.000 Kč
Použití darovaných oocytů - 80.000 Kč
Uchovaní  zmražených embryí - 2.000 Kč/rok

Vydáno: 7.03.2015 | 
Přečteno: 10548x | 
Autor: ondra
 | Hodnocení:

Komentáře rss


, Můj účet odpovědět
Ahojte holky, chtěla bych se Vám pochlubit se svým účtem, který jsem musela za své miminko vidat.
O dítě jsem se pokoušela 5 let. Když stále neúspěšně, tak jsme s partnerem šli do umělého oplodnění. První kolotoč kolem oplodnění nás vyšel na 40.000 Kč. Bezůspěšně. Musela jsem si dát rok pohov (odpočinou tělu). Poté jsem to zkusila znovu. Tentokrát nás to vyšlo na 30.000 Kč. Dostala jsem 10.000 Kč slevu. Tentokrát se podařilo a mám už nádherného dvouletého chlapečka!
Proto radím nevzdávat. Vždy existuje naděje. Musíte počítat, ale že něco bude stát! 10Informace

Kontakty

Hlavní partneři

Magazín o zdraví Zdraví a Sport.cz
Řešení na problémy s klouby oKloubech.cz