Poslední komentáře

Hodnocení klinik

Sanatorium RepromedaSanatorium Repromeda100%
Sanatorium RepromedaSanatorium Repromeda100%
UNICA, spol. s r.o.UNICA, spol. s r.o.100%
Arleta IVFArleta IVF100%
StellartStellart100%

Partneři

Nutribullet
dieta Ketofit
Očekáváte nový přírůstek do rodiny? Připravte pro něj krásný pokojíček! Skvěle vám k tomu poslouží barevné tapety do dětského pokoje ze zdravotně nezávadných materiálů.

Centrum asistované reprodukce IVF Praha poskytuje diskrétně darování spermatu k umělému oplodnění.
IVF KV

Facebook

Jak bojovat proti předčasné ejakulaci?

Jak bojovat proti předčasné ejakulaci?Předčasná ejakulace v podobě nežádoucího a příliš brzkého vyvrcholení je často vnímána jako velké selhání muže. Nepomáhá tomu ani fakt, že žena potřebuje asi 3x delší a intenzivnější stimulaci pro dosažení orgasmu, než muž.

Co dělat, pokud vydržíme sotva 5 minut či 1 minutu soulože? Prodloužení sexuální výdrže je opravdu nezbytné, pokud chcete zachovat dobrý vztah se svou partnerkou.

Na druhé straně vám může být útěchou, že pokud muž nemůže vyvrcholit ani po hodině soulože žena z toho moc nadšená není a po nějakém čase začne sex nenávidět. K předčasnému vyvrcholení vedou často faktory psychologické a muži o problému neradi mluví.

Co přesně je předčasná ejakulace?

Předčasná ejakulace je stav, kdy jí muž při sexu dosáhne mnohem dříve, než by chtěl on sám nebo by chtěla jeho partnerka. Není to ale většinou žádná nemoc a nepodléhá léčbě v pravém slova smyslu.

Podle odhadů má problémy s předčasným vyvrcholením 1 z 3 mužů. Pokud k němu dojde jen občas, problém není závažný, ale pokud k němu dochází zcela pravidelně při každém sexu, je na čase zbystřit svou pozornost a začít to řešit.

 Diagnostická kritéria upřesňují předčasnou ejakulaci následujícími příznaky. Když k ejakulaci dojde asi do minuty po vniknutí penisu do vagíny, nebo když muž není sám schopen ejakulaci pozastavit, anebo pokud se kvůli ní muž začne raději vyhýbat sexu a dostane se do psychických problémů, které následně ještě více oslabí ejakulaci a erekci.

ČTĚTE TAKÉ: 14 tipů pro oddálení ejakulace a maximalizaci výdrže.

Jak se bránit brzkému orgasmu?

Zejména posílením svalů pánevního dna pomocí cvičení. Jde o nejúčinnější metodu a zmínit lze zejména jelquing a Kegelovy cviky.

Jelqing je také účinná metoda pro zvětšování penisu založená na pravidelném cvičení. Pravidelné cvičení je pro penis zdravé a příznivě jej ovlivňuje.

Velmi prospěšná je i jóga, která dokonale zpevňuje svalstvo celého těla včetně intimní oblasti. Mezi sexuální techniky, zabraňující výronu semene patří i přerušovaná soulož. Je třeba se také naučit myslet na něco jiného v době před ejakulací.

Mezi dobré pomocníky řadíme i doplňky výživy, což je efektivní způsob, jak udržet v penisu krev dlouhou dobu a podpořit současně i tvorbu spermií. Jedna ejakulace nemusí být zároveň ta poslední.

Zkusit můžete VIMAX, Erexan, Terez, Almea či Primulus a další. Vyzkoušet můžete i jediný lék na předčasnou ejakulaci Priligy.

TIP: Technika přerušované soulože dokáže sex prodloužit až 3krát.

Když nastoupí bariéra

Další pomůckou jsou znecitlivující kondomy a gely. Produkty znecitliví vaše nejcitlivější místa na penisu, kdy jde zejména o žalud. Díky tomu je pak penis stimulován o něco méně intenzivně a to dokáže pohlavní styk prodloužit na dostatečně uspokojivou dobu.

Při těchto potížích se vyvarujte používání ultra tenkých kondomů a kondomů s tzv. topnými složkami zvyšujícími citlivost. Metody jsou účinné samostatně a jejich vzájemnou kombinací se lze problému postavit čelem.

Metoda start a stop

Začněte s běžnou masturbací tak, jak jste zvyklí, a když se bude blížit vyvrcholení, raději přestaňte a pak se párkrát zhluboka nadechněte. Jakmile pocit vyvrcholení odezní, pokračujte.

Tuto sérii je třeba opakovat co nejdéle. Klidně neustále střídejte 5 sekund hlubokých nádechů, na 3 sekundy dech zadržte a 5 sekund vydechujte.

Oddálení orgasmu vám zabere tak 2 minuty a pravidelným opakováním dobu zkrátíte. Pak to zkuste i při sexu. Můžete při tom stimulovat partnerku rukou nebo vibrátorem.

Metoda přiškrcení

Jde o metodu podobnou, ale místo prodýchání nebo při něm před ejakulací svůj penis přiškrtíte. Těsně před vyvrcholením pevně stiskněte uzdičku, tedy místo těsně pod vyústěním močové trubice, a vyčkejte, dokud stav ejakulace neodezní.

Pro bezpečnější zabránění výronu semene současně můžete přiškrtit také kořen penisu. Pokud budete mít dobře posíleny svaly pánevního dna, dokážete tyto svaly zatnout i zcela svévolně bez nutnosti prodýchání a přiškrcení penisu.

Pokročilá metoda vyžaduje ale i několik měsíců cvičení. Současně se snažte věnovat i více předehře. Pokud dokážete ženu na úplné maximum vydráždit před vniknutím, vyvrcholíte spolu, nebo velmi záhy po sobě.

Silikonový kroužek na uzdičku

Jeho funkce je velmi prostá. Zakryje nejcitlivější místo penisu – uzdičku - a sníží její citlivost. Příjemné pocity během sexu ale zůstanou.

Použití je velmi snadné. Kroužek je ze silikonu, mírně elastický a jeho navlečení na penis je hračka. Nezapomeňte jej ale nejdříve namazat lubrikačním gelem na vodní bázi. Pro jeho čištění pak stačí čistá voda nebo trocha jemného mýdla.

Jde o užitečnou pomůcku, která váš penis stylově ozdobí. Můžete partnerku nechat i při tom, že je to pro její větší dráždění a blaho, nikoliv praktická pomůcka pro vás.

Sexuální polohy pro slabší dráždění penisu

Muž by se měl vyhýbat pozicím, kdy na něm leží většina práce, jako je třeba misionářská poloha. Muž je zde velmi iniciativní. Pokud má muž problém s předčasnou ejakulací, tyto polohy mu opravdu nepomohou.

Vyhněte se i polohám zezadu, což asi neocení vaše partnerky, protože ty tuto polohu naopak milují. Polohy jsou velmi dráždivé a muž se tak udělá velmi rychle.

Vhodné jsou polohy, kdy je vagína co nejvíce rozevřená a tření je slabší. Jde o všechny polohy, kde převezme iniciativu partnerka.

Jde o polohy, kdy muž sedí a žena na něj nasedá, nebo kdy muž leží a žena je nahoře. Může být i bokem k němu, nebo může jít o intimní hrudník na hrudník. Žena cítí uspokojení a muž nemusí přirážet. Nohy ženy by při polohách měly být co nejdál od sebe. Prostě zkuste vše, co pomůže.

Jak tedy vidíte, pořád je dost možností, jak ejakulaci oddálit. Rady aplikujte do praxe hned dnes večer.

DÁLE SI PŘEČTĚTE o návlecích na penis, které lépe uspokojí partnerku a znecitliví penis na delší dobu.

Vydáno: 3.01.2018 | 
Přečteno: 3251x | 
 | Hodnocení:

Komentáře rss


, Co je a co neni predca odpovědět
Predcasna ejakulace ma lekarskou definici jako vyvrcholeni do 15ti VTERIN od penetrace. Vse, co je delsi, nez techto nekolik sekund, jiz pod definici PE nespada. Pro lepsi pochopeni je zde cely clanek vcetne pricin, lecby a metod oddaleni rychle ejakulace.. https://www.erekce.cz/predcasna-ejakulace/
, Jak snizit citlivost? odpovědět
Natalie konecne sepsala veskere dostupne metody snizeni citlivosi penisu a zaludu zde https://www.erekce.cz/citlivost-penisu/
Pomoc existuje a nesmite se bat zkusit vsechny tipy. Ne kazdy je vhodny pro kazdeho, proto je nutno experimentovat.
, Prerusovana souloz odpovědět
Prihazuji clanek o prerusovane soulozi - ta umi prodlouzit trvani styku a zaroven je jakousi "zalozni" antikoncepcni metodou, ne vsak zcela 100%tni.. Vse zde https://www.erekce.cz/prerusovana-souloz/
, Předčasná ejakulace odpovědět
I já si tuto otázku musel položit a dost mi pomohli tipy z článku o předčasné ejakulaci odtud: https://dokonalaerekce.cz/predcasna-ejakulace-neboli-predcasny-vyron-semene/ osobně jsem vyzkoušel umělou vagínu STU, která mě zjednodušeně vytrénovala k mnohem větší výdrži.Informace

Kontakty

Hlavní partneři

Magazín o zdraví Zdraví a Sport.cz
Řešení na problémy s klouby oKloubech.cz