Poslední komentáře

Hodnocení klinik

Sanatorium RepromedaSanatorium Repromeda100%
Sanatorium RepromedaSanatorium Repromeda100%
UNICA, spol. s r.o.UNICA, spol. s r.o.100%
Arleta IVFArleta IVF100%
StellartStellart100%

Partneři

Nutribullet
dieta Ketofit
Očekáváte nový přírůstek do rodiny? Připravte pro něj krásný pokojíček! Skvěle vám k tomu poslouží barevné tapety do dětského pokoje ze zdravotně nezávadných materiálů.

Centrum asistované reprodukce IVF Praha poskytuje diskrétně darování spermatu k umělému oplodnění.
IVF KV

Facebook

Problémy s erekcí

Problémy s erekcíPatříte do skupiny mužů, které mají problémy s erekcí?

 Největším strašákem v posteli je problém s erekcí. Co když zklameme? Co pak bude, opustí mě? Hloupost!

Stejným problémem se potýká přibližně 50% mužů starších 20 let. Spousta mužů tento problém podceňují a smíří se s jejich osudem. Přitom za jejich "neúspěchem" může stát jen psychický problém v podobě malého seběvědomí nebo v tom horším případě nějaká nemoc. 

Problémů se ztopořením penisu přibývá přímo úměrně s rostoucím věkem. Ve 40 letech už trápí tento problém každého druhého. Přitom úspěšnost léčby dosahuje až 75%! Hlavními faktory, které výsledek přímo ovlivňují, jsou psychické či zdravotní problémy.

Jak jsem již uvedl. Vyšší věk muže způsobuje komplikace při sexu s partnerem. Po stránce zdravotní to mohou být nejčastěji: vysoký krevní tlak, srdeční problémy, cukrovka...

Druh léčby problému s erekcí

V případě problému s erekcí může lékař předepsat různé léky (inhibitory PDE-5), které zvyšují prokrvení penisu a tím usnadňují jeho erekci. Většinou si tyto léky musí pacient platit sám. Zakoupit si léky na posílení erekce může i sám postižený. Ovšem volně dostupné léky na poruchu erekce jsou potravinové doplňky.

Přehled nejlepších tablet na podporu erekce najdete na stránce https://erekce.guru/podpora-erekce/.

Dalším řešením je využití speciálních injekcí. Tyto injekce mají za úkol pomocí látky prostaglandin navodit erekci. Erekce trvá průměrně kolem 10 až 30 minut. Injekce se musí aplikovat 10 minut před pohlavním stykem. Lze také využít pomůcek  jako je třeba vakuová pumpa, která za pomocí sníženého tlaku vzduchu navodí snadnější ztopoření penisu.

Chirurgickým řešením je možnost operativního zákroku, kdy je do penisu vložen speciální implantát (umělé tyčinky). Druhým chirurgickým řešením je oprava krévních cév penisu za účelem zlepšení prokrvení.

Vydáno: 29.12.2012 | 
Přečteno: 4333x | 
Autor: ondra
 | Hodnocení:

Komentáře rss


, - odpovědět
Mam přítele: 17 let a už několikrát mělo dojit na sex ale nedošlo kvůli tomu ze nebyla erekce :/ co mam dělat?
odpověděl(a)
Ahoj Moniko, netrap se. U mladého kluka, obzvláště pokud má první sex je to celkem normální. Dopřej mu trpělivosti a podpory.
Pokud to neklapne, tak ať navštíví urologa. Ten mu předepíše léky na zlepšení erekce (v případě, že nebude mít žádný problém). Stačí když si je párkrát vezme, zvětší se seběvědomí (přijde jak na to 10 ) a je po problémech.Informace

Kontakty

Hlavní partneři

Magazín o zdraví Zdraví a Sport.cz
Řešení na problémy s klouby oKloubech.cz