Poslední komentáře

Hodnocení klinik

Sanatorium RepromedaSanatorium Repromeda100%
Sanatorium RepromedaSanatorium Repromeda100%
UNICA, spol. s r.o.UNICA, spol. s r.o.100%
Arleta IVFArleta IVF100%
StellartStellart100%

Partneři

Nutribullet
dieta Ketofit
Očekáváte nový přírůstek do rodiny? Připravte pro něj krásný pokojíček! Skvěle vám k tomu poslouží barevné tapety do dětského pokoje ze zdravotně nezávadných materiálů.

Centrum asistované reprodukce IVF Praha poskytuje diskrétně darování spermatu k umělému oplodnění.
IVF KV

Facebook

Co je erektilní dysfunkce a jak ji řešit

Co je erektilní dysfunkce a jak ji řešit

Hypotéka na krku, problémy ve vztahu, náročné zaměstnání, starosti s dětmi, dnešní doba je neúprosná. Žijeme v podstatě v permanentním stresu a napětí, na relaxaci, záliby a dovolenou nezbývá čas. Stres je spoluviníkem a spouštěčem celé řady zdravotních problémů a jedním z nich je i erektilní dysfunkce.

Erektilní dysfunkce, nebo chcete-li laicky problém s erekcí, je pro muže velmi ožehavé téma. V dnešní době se o tom, jak řešit problémy s erekcí, již celkem běžně mluví, mohlo by se tak zdát, že vzrostl počet mužů, kteří erekci řeší. Pravdou však je, že spíše pouze vzrostl počet pánů, kteří vyhledají odbornou pomoc.

Příčiny potíží

Potíže vám mohou způsobit nové léky, které jste donedávna neužívali, přečtěte si proto pečlivě příbalové letáčky všech léků, které užíváte. Je-li problém s erekcí nežádoucím účinkem léků, nemusíte zoufat, po dobrání léků, či výměně daného léčiva se kvalitní erekce objeví sama. Diabetici a kardiaci mají erekci zhoršenou díky horšímu prokrvení periferních tkání, to už je závažnější problém, ale nebojte, kvalifikovaný urolog vám nabídne celou škálu podpůrných opatření, která vám pomůžou, když vám „to“ nejde. Je určitě lepší překonat stud a navštívit odborníka než si pod rukou shánět modré pilulky. Kardiakům by požívání léků na erekci bez odborného dohledu lékaře mohlo způsobit velmi závažné zdravotní potíže, nebo dokonce smrt.

Za vším hledej stres

Nenajdete-li s odborníkem žádné fyziologické příčiny ED, budou způsobeny zhoršenou psychikou a stresem. V tom případě je nejlepší volbou navštívit psychologa, či sexuologa, nejlépe v doprovodu vaší partnerky, aby jí odborník poradil, jak vám s tímto háklivým problémem mohla pomoci. Doma si o tom povídejte, vysvětlete jí, že vás stále přitahuje, že ji milujete, jen máte momentálně trošku potíže to vyjádřit fyzicky. Navraťte do vašeho vztahu romantiku, procházky a snažte se na problému zapracovat společně. Spousta vztahů se rozpadlo, nikoliv však kvůli erektilní dysfunkci, ale proto, že muž o tom nebyl schopný mluvit, zavíral se do sebe, partnerka o potížích neměla tušení a začala si myslet, že již není dost přitažlivá. Proto nejlepší rada je nestrkat hlavu do písku a mluvit. Mluvit s odborníkem, sexuologem, partnerkou. Uvidíte, že vaše partnerka to pochopí a podpoří vás.

 

Vydáno: 14.02.2020 | 
Přečteno: 985x | 
 | Hodnocení:

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.Informace

Kontakty

Hlavní partneři

Magazín o zdraví Zdraví a Sport.cz
Řešení na problémy s klouby oKloubech.cz